Сьогодні наша директорка Тетяна Язвінська отримала Подяку від Командування Сил підтримки Збройних Сил України волонтерському загону «Милосердя», педагогічному та батьківським колективам, за активну громадську позицію, участь у благодійних акціях, патріотичне виховання молодого покоління.Подяку і подаруночки вручив майор Збройних Сил України, випускник нашого закладу Сергій Гнедко

Переглядів: 96 | Додав: Zak | Дата: 2022-01-04

Ніколаєв Артем, учень 4-А класу, посів І місце у Чемпіонаті міста з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат у ваговій категорії 32 кілограми. Вітаємо переможця та бажаємо нових перемог

Переглядів: 101 | Додав: Zak | Дата: 2022-01-04

17.12.2021р. учні 2-Б класу прийняли участь у Відкритому кубку Хмельницької обл. зі змішаних єдиноборств ММА та посіли 1-ші місця - Либа Артем (ваг. категорія 19 кг), Баліцький Володимир (ваг. категорія 20кг).

Переглядів: 92 | Додав: Zak | Дата: 2022-01-04

Кирилов Назар посів І місце у Чемпіонаті міста з Тхеквондо ІТФ серед юнаків та юніорів у розділі «Спаринг» хлопці 11-13 років

Переглядів: 103 | Додав: Zak | Дата: 2022-01-04

Вітаємо учасників обласних змагань з ММА, постійних переможців змагань з кікбоксингу Бабія Богдана, Бабія Вадима.

18 грудня федерацією бойових мистецтв був проведений відкритий Кубок Хмельницької області зі змішаних єдиноборств. Учні 5-Б класу Драган Мілана, Байцер Артем, учнень 7-Б класу Драган Матвій посіли 2 і 3 місця

Переглядів: 89 | Додав: Zak | Дата: 2022-01-04

18 грудня у Кам‘янець-Подільському відбувся відкритий Кубок Хмельницькоі області зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений Дню Святого Миколая, де учень 6-А класу, ЗОШ #12, Клюцук Артем посів ІІІ місце та отримав третій юніорський розряд

Переглядів: 85 | Додав: Zak | Дата: 2022-01-04

Учениця 6-А класу взяла участь у чемпіонаті з «Мистецького танцю повітряної гімнастики»

Переглядів: 81 | Додав: Zak | Дата: 2022-01-04

Вітаємо Горщара Владислава із 3 місцем на міжнародному турнірі з кікбоксингу.

Переглядів: 75 | Додав: Zak | Дата: 2022-01-04