НАКАЗ ПРО РОБОТУ ЗОШ № 12 НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

ГРА - КВЕСТ

Цікава гра - квест "Знімемо шапку з Шевченка" об'єднала учнів 5-А і 5-Б класу.

"ТИ ЗАВЖДИ З НАМИ, ТАРАСЕ!"

"Ти завжди з нами, Тарасе!" - під такою назвою наші семикласники провели челендж, читаючи безсмертне послання "І мертвим, і живим, і

«СМІТТЯ СОРТУЙ – ЗЕМЛЮ ВРЯТУЙ»

«Сміття сортуй – землю врятуй» - таку актуальну тему розкрили учні 2-А класу, разом зі вчителькою Прокоповою Ю.С. та асистентом вчителя Банарюк-Вавдійчик О.Б. на відкритому уроці «Я досліджую світ».

ВІТАЄМО!

Вітаємо з І місцем у шаховому турнірі Мельник Ілону, ученицю 6-Б класу, ЗОШ №12.

МАЙСТЕР-КЛАС

Подих весни відчули учні 7 класу, взявши активну участь у майстер-класі приуроченого до Дня ВЕСНИ. Активними учасниками майстерки стали: учні, вчителі та навіть директорка.

МАЙСТЕР-КЛАС

5 березня у 4-Б класі пройшов майстер-клас "виготовлення букетів із цукерок". Організатори: учитель образотворчого мистецтва Стасюк З.М, та класний керівник Романюк Т.В.

ВІТАЄМО!

Вітаємо наших дівчат із ІІ місцем! 25 лютого відбувся екологічний захід "Птахи рідного краю", де учні з різних шкіл Кам'янця-Подільського вивчали як можна допомогти птахам взимку. У рамках заходу був проведений квест, де взяли участь учениці 7 класу: Василевська Анна та Дак Анастасія (під керівництвом вчителя біології Пахарчук Анни Іванівни), які вибороли для ЗОШ №12 ім. Любомира Дмитерка ІІ місце. Пишаємося

УРОК УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Цікаво, креативно, творчо! Саме так пройшов сьогодні урок української літератури у 7 класі (вчитель Боль Олена Володимирівна). Учні захищали свої творчі роботи: проекти, лепбуки, інсценівки, загадки на тему "Трагічні і комічні ситуації, їх роль у розкритті основної думки казки Богдана Лепкого "Мишка"". Нагороди знайшли своїх героїв. Це були і високі бали, і смаколики.

ВІТАЄМО!

Вітаємо наших дзвінкоголосих солістів - вокалістів:
Прокопову Софію, ученицю 10 класу, Наливайко Ангеліну, ученицю 2-Б класу з заслуженим ІІІ місцем;
Пишаємося вокальним ансамблем "Веснянка" та тріо у складі Наливайко Ангеліни- 2-Б, Ставської Софії й Драган Мілани - 3-Б кл., керівник Ольга ДІЛАЙЧУК.
Нехай щастить вам! Майбутніх перемог!

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого по всьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови.
Свято, покликане нагадати про лінгвістичне й культурне розмаїття та багатомовність світу. Сьогодні наша школа гула як вулик: флешмоби, квести, цікаві змагання,конкурси,вікторини, відкритий урок, читацька вітальня.

Я ЗНАЮ - ТИ АНГЕЛ, ЩО ДИВИТЬСЯ В НЕБО...

Я знаю - ти ангел, що дивиться в небо...
У дні роковин розстрілів на Майдані учні нашої школи вшановували Героїв Небесної Сотні: символічно розвісили 100 ангелочків у пам'ять про загиблих, схилили голови у Всеукраїнській хвилині мовчання, взяли участь у багатьох виховних заходах.

ВИХОВНИЙ ЗАХІД

"Афганістан: подвиг, біль, пам'ять..." Під такою промовистою назвою 15 лютого у нашому закладі пройшов виховний захід для старшокласників, за участю члена Президії Кам'янець-Подільської спілки ветеранів Афганістану Мельника Миколи Павловича.

14 ЛЮТОГО

Карантин карантином, а Купідон до нашої школи прилітав.

 

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

Учитися ніколи не пізно! Сьогодні в нашій школі відбувся семінар-практикум "Цифровий формат освіти: інструменти та практика".Навчання проводив методист відділу освіти і науки Сергій Ільчишин.

А сьогодні у нас практичні заняття

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧИТАННЯ ВГОЛОС

5 лютого відзначався Всесвітній день читання вголос. У шкільній медіатеці читали дорослі та малі...

МАЙСТЕР-КЛАС

Поки учні на карантині, вчителі навчаються!!! Сьогодні відбувся цікавий майстер-клас «Використання мультимедійної дошки в сучасному освітньому процесі».

ТРЕНІНГ

У Міжнародний день освіти 24 січня 2020 року в нашому закладі завершився дводенний тренінг у рамках реалізації проекту «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик». Нашим тренером була Коробчук Тетяна, котра пройшла навчання, згідно програми тренінгу за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, спільно з ГО «Волонтерський рух «Спільна допомога» в Києві 26-27 листопада 2019 року в America House Kyiv.
Вона презентувала матеріали щодо системи шкільної інклюзивної освіти, надала практичні поради з організації такої роботи в класі та школі, а також розповіла: про особливості та універсальний дизайн освітнього середовища; команду супроводу; особливості написання ІПР.
Поєднання міні-лекцій, творчих завдань та тренінгових методик сприяло продуктивному навчанню, обміну думками та здобуттю нових практичних навичок щодо розвитку інклюзивної форми навчання в нашому закладу.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, наша держава відзначає День соборності. Упродовж тижня у нашому закладі було проведено багато цікавих і змістовних заходів: диспут “Чи є соборність актуальною проблемою сучасної України?”; круглий стіл “Великий день єднання”; актуальний репортаж «Від витоків до сьогодення»; «Віночок єднання».

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дорогі наші колеги!!! Колектив ЗОШ №12 щиро вітає всіх освітян Кам'янця-Подільського з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо, щоб іскристий настрій супроводжував вас цілий рік, щоб прекрасні люди і добрі друзі були поруч. Нехай збудуться найбажаніші мрії, відбудуться несподівані і радісні події, а життя наповниться любов'ю, добротою, світлом!

,