Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 2023-01-31, 12:27 PM

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №12 КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІС...

Календар

Архів 1

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД:

 • -з історії (вчитель Гудима Г.С.)

ІІ м. – Шахрай Яна (10 клас)

 • з географії (вчитель Гудима О.М.)

ІІІ м. – Осадчук Ярослава (9 клас)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД:

 • з географії (вчитель Гудима О.М.)

І м. – Осадчук Ярослава (9 клас)
І м. – Заболотна Діана (11 клас)
ІІ м. – Свенський Ілля (8 клас)
ІІ м. – Ольхова Інна (10 клас)

 • з математики (вчитель Чайковська С.М.)

ІІ м. – Дзізінська Богдана (8 клас)

 • з трудового навчання (вчитель Рогожинський В.В.)

І м. – Кобильник Андрій (10 клас)

 • з фізики (вчитель Гордєєва І.Є.)

ІІІ м. - Дзізінська Богдана (8 клас)
ІІІ м. – Яковець Діана (9 клас)
ІІ м. – Шахрай Яна (10 клас)

ІІІ м. – Заболотна Діана (11 клас)

 • з англійської мови (вчитель Коробчук Т.М.)

ІІІ м. – Наймушина Яна ( 11 клас)

 • з історії (вчитель Гудима Г.С.)

ІІ м. – Яковець Діана (9 клас)
І м. – Шахрай Яна (10 клас)

 • ІІ етап конкурсу з української мови ім. П. Яцика

ІІІ м. - Сеник Богдан (7 кл.) (вч. Пастух Л.І.)
ІІІ м.-Дзідзінська Богдана (8 кл.) (вч.ЗавацькаЛ.Я.)
ІІІ м. - Завацька Анастасія (9 клас) (вч.Боль О.В.)
ІІІ м. - Шахрай Яна(10 клас)(вч. Пастух Л.І.)
ІІІ м. - Наймушина Яна ( 11 клас)(вч.Боль О.В.)

 • з української мови

ІІ м. - Завацька Анастасія (9 клас) (вч.Боль О.В.)
ІІІ м. - Шахрай Яна(10 клас)(вч. Пастух Л.І.)

 • з російської мови

І м. – Ферук Анна (9 клас) (вч. Іов Т.І.)
ІІІ м. – Шахрай Яна ( 10 клас) (вч. Іов Т.І.)
І м. – Наймушина Яна ( 11 клас) (вч. Іов Т.І.) 

 • з мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка

ІІ м. – Процкова Вікторія ( 5 клас) (вч.Пастух Л.І.)
ІІІ м. – Сеник Богдан ( 7 клас) (вч. Пастух Л.І.)
ІІ м. – Кориновська Яна (9 клас) (вч.Боль О.В.)
ІІ м. – Ольхова Інна (10 клас) (вч. Пастух Л.І.)

 • з правознавства

ІІ м. – Шахрай Яна (10 клас) (вч.Гайдамашко О.С.)

 • з інформаційних технологій

ІІІ м. – Андріяшко Валентин (вч.Ількович І.В.)

 

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

З  28.11.2016 по 06.12.2016 у школі  проведено декаду військово-патріотичного виховання, присвячену Дню Збройних сил України, а саме:

 • організована тематична виставка дитячих малюнків «Вірні сини Батьківщини»;

 • підібрано художню літературу для  тематичної виставки: «Уклін всім, хто край свій боронить»;

 • оформлено інформаційний вісник «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини»;

 • проведено виховні години до Дня Збройних сил України;

 • проведено екскурсії у Залі Бойової Слави;

 • зібрано продукти харчування для воїнів АТО.

 • учителем Захисту Вітчизни Барановським В.І. для учнів 6-8 класів проведено шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Подільська Січ – 2016».

 • У рамках тижня була розгорнута змінна експозиція «Слава Україні! Героям слава!».

 • організовано спортивно-розважальне свято, присвячене Дню Збройних сил України «Зростаємо мужніми!».

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Пом’янімо  мільйоннії   жертви,
Які голодом винищив кат.
В тридцять третьому році, що вмерли
І лишились лежать коло хат.

День пам’яті  жертв голодомору – щорічний національний пам’ятний день в Україні, який припадає на четверту суботу листопада. 70 країн світу офіційно визнали голодомор, 24 країни визнали цю трагедію геноцидом.
Як і в усій Україні, так і в нашій школі в цей день, 24 листопада, вшанували пам’ять загиблих, згадали про ці  жахливі сторінки нашої історії. Учні 10 класу провели виховну годину  ‘’Ні труни, ні хрестів і ні тризни…’’  наголосивши,  що ми завжди повинні пам’ятати, що голодомор – не історична минувщина, це застереження для нас, нащадків - така трагедія не повинна повторитись на теренах нашої неньки-України!

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада у нашій школі проводилися заходи, приурочені Дню Гідності та Свободи. У класах та у фойє школи були оформлені інформаційні дошки. Члени шкільного учнівського самоврядування та клубу "Патріот" провели екскурсії пам’яті у Залу історії українського війська, круглий стіл "Не забудемо тих, хто стояв за гідність і свободу", згадали про трагічні події революції  Гідності та хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які загинули в ці нелегкі  для України роки.
У цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: "В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля"... Тож  давайте дивитися у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних  поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

З 16.11.16 по 18.11.16 р. в нашій школі в рамках місячника морально-правового виховання проводився тиждень толерантності.
Цікавими та повчальними стали для учнів 1-11 класів виховні бесіди, зустрічі, тренінги.
Для молодших школярів був проведений тренінг «Світ навколо нас», під час якого кожен учень намагався проаналізувати свої добрі справи та виявити свої толерантні риси характеру.
Учні старших класів з цікавістю долучилися до виготовлення інформаційних буклетів, а за круглим столом «Толерантність - актуальна необхідність сьогодення» обговорили наслідки інтолерантної поведінки.
Всі виховні заходи проводилися з метою дружнього об’єднання учнів школи в одну велику міцну родину. 

Проведено державну атестацію в ЗОШ №12

На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів» від 30.01.2015 №67, наказу управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради «Про затвердження плану державної атестації навчальних закладів на 2016/2017 н.р.» від 06.07.2016 №188 в період з 17.10 по 04.11.2016 р. проведено державну атестацію Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 ім. Л. Дмитерка Хмельницької області.
Атестаційна експертиза здійснювалась за напрямками:
-    організація навчально-виховного процесу;
-    ефективність навчально-виховного процесу;
-    управління навчальним закладом;
-    соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я учнів та працівників закладу.
На підставі висновків робочої комісії управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради прийнято рішення (наказ №277 від 14.11.2016р.) про визнання навчального закладу атестованим та підтверджено право ЗОШ №12 на надання початкової, базової та повної загальної   середньої   освіти   з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ

9 листопада у фойє школи відбулося відкриття урочистостей до Дня української писемності: лунали мелодійні народні пісні, учні декламували вірші, а старшокласники провели інформаційну хвилинку «З історії свята». Закінчились урочистості виховним заходом «Відомі українці».

НАЗУСТРІЧ ПАМ'ЯТІ

Чудовий осінній день, під ногами шурхіт опалого листя, через крону дерев пробивається осінній сонячний промінь, що падає на чорні стрічки, зав’язані на гіллі. Ці стрічки, як спогад про страшну трагедію. Екскурсовод розпочинає розповідь про те, як нацисти вирішили «єврейське питання» тут, у селі Дем’янківці Дунаєвецького району.
1 листопада 2016 року, на цьому місці ми опинились не випадково. Вже другий рік поспіль ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка працює за програмою школи миру та школи юних миротворців. Тому один з проектів, над яким працює школа, – «Назустріч пам'яті».
Підходимо ближче до пам’ятника, що створений у вигляді двох стовпів, над ними напис на евриті та шестикутна єврейська зірка. Екскурсовод розповідає про те, як 2 травня 1942 року близько 3000 тисяч мирних жителів єврейської національності було живцем поховано в фосфоритній шахті. Багато років люди боялися навіть підходити до цього місця. Лише в 1975 році при підтримці дунаєвчан, які проживають у різних країнах світу, було споруджено цей пам’ятник.
Обличчя моїх супутників ставали все суворішими. У цей момент ми зрозуміли, що не маємо права забувати ті трагічні сторінки історії.
Із цієї поїздки ми прибули під враженням та із бажанням ще більше працювати над дослідженням невідомих сторінок історії, бо наша робота над даним проектом потрібна не мертвим, а живим.
                                                               Юні миротворці ЗОШ І-ІІІ ст. № 12

УЧНІ 4-Б КЛАСУ ВІДВІДАЛИ МІСТО КИЇВ

На осінніх канікулах учні 4-Б класу відвідали  місто Київ. Найбільше вразила школярів автобусна екскурсія історичними місцями.  Діти  побували у зоопарку, у музеї води, у ляльковому театрі, подивились циркову виставу.
Додому четверокласники повернулися втомленими, але з незабутніми враженнями від дводенної мандрівки.

ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ

17 жовтня, у розпал осінньої пори, уже вкотре у стінах нашої школи проходить фестиваль дитячої та юнацької творчості "Осінній вернісаж", який об’єднав  учнів, батьків і вчителів. Школярі разом з батьками виявили свою фантазію у створенні різноманітних поробок з моркви, груш, яблук та інших овочів та фруктів.  
 На період виставки фойє школи перетворилося на казкову країну, де можна було зустріти і гномиків, і лісових звірів, і осінніх монстрів.
Особливу цікавість викликали композиції "Українське подвір'я" та "Гарбузовий кошик з грибами-боровиками"

14 ЖОВТНЯ

14 жовтня -  триєдине свято для усіх українців - це Покрова Божої Матері, День українського козацтва та День захисника України.
Напередодні цього свята, 13.10.2016,  у нашій  школі відбувся виховний захід "Ми роду козацького діти, землі української цвіт", яке підготували учні 8 - 10 класів  зі своїми класними керівниками  Завацькою Людмилою Яківною,  Боль Оленою Володимирівною, Гудимою Ганною Семенівною.
Захід сприяв патріотичному вихованню учнівської молоді. На ньому виступив воїн-миротворець, військовий керівник школи  Барановський Воломимир Іванович, який розповів учням про мужність, сміливість наших хлопців, які захищають український кордон на сході.
Візиткою виховного заходу став показовий виступ рою нашої школи «Подільські джури», який продемонстрував школярам   виховання української молоді на основі козацьких духовно-світоглядних цінностей.
Завершилося свято вшануванням пам’яті героїв Небесної Сотні, загиблих на сході країни. Учні нашої школи поклали квіти до меморіальної дошки воїнів-миротворців, учнів нашої школи Громового Юрія та Максимчука Володимира, згадали про героїв хвилиною мовчання.

П’ЯТЬ КАРТОПЛИН

Захід, проведений у рамках Всеукраїнської акції милосердя, став для школярів справжнім уроком людяності та милосердя. З 26 вересня по 7 жовтня тривала традиційна акція доброти під  назвою «П’ять картоплин».
Учні та працівники долучилося до благодійної справи. Всі приносили з дому стільки овочів ,скільки вважали за потрібне або могли донести. Вони приносили не лише картоплю, а й макаронні вироби, консерви, моркву, буряки, капусту.
Організація Товариства Червоного хреста щиро дякує усім, хто проявив милосердя та співчуття, взявши участь в акції «П’ять картоплин» . Отже, офіційно благодійна акція «П’ять картоплин» завершилась, але вона  так необхідна знедоленим людям і завжди триватиме, доки милосердя до інших живе у наших серцях.


                             

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

30 вересня у нашій школі відбулося свято, присвячене Дню вчителя. Всі дуже чекали цієї події. Учні підготували вітальні листівки і стінгазети. Після уроків в школі розпочався великий концерт. Директор - Тетяна Леонтіївна Язвінська привітала всіх вчителів з ​​їх професійним святом та побажала творчого натхнення та сил на прийдешній рік.
Діти дарували своїм вчителям пісні, танці, театралізовані постановки, флешмоби і цікаві номери про кращі моменти шкільного життя. Цього дня було багато позитивних емоцій, посмішок і сліз радості. Щиро дякуємо всім за чудовий настрій!

ЖАЛОБНІ ЗАХОДИ

 29 вересня, у 75-ті роковини початку масових розстрілів, відбулися такі жалобні заходи:

 • у шкільній бібліотеці було організовано тематичну виставку літератури, присвяченої 75-им роквинам трагедії Бабиного Яру;

 • у фойє школи оформлено тематичну стіннівку «Незабудемо трагедії заради майбутнього»;

 • 29 вересня 2016 року членами клубу «Патріот», керівник Гудима Г.С., проведено загальношкільну учнівську лінійку «Бабин Яр: пам’ять і сучасний світ»;

 • члени учнівської ради провели інформаційні хвилинки для учнів молодшої школи;

 • 28 – 29 вересня 2016 року учитель історії Гайдамашко О.С. в Залі бойової слави організував екскурсії для учнів школи;

 • класні керівники 1-11 класів провели уроки-пам’яті трагедії Бабиного Яру та «бабиних ярів» України з переглядом відеоматеріалів. 

«ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК»

12 вересня в ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка був проведений «Олімпійський урок», присвячений Дню фізичної культури і спорту.
Після шикування та виконання гімну учасників привітали­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ гості із спортивного комплексу “Епіцентр”.
Були проведені показові виступи юних спортсменів з важкої атлетики та художньої гімнастики. Всім учням сподобався флешмоб, який провели учні 10 класу. Завершилося свято спортивними змаганнями.

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

10 вересня в Україні відзначали День фізичної культури і спорту. У цей день учні 5-А класу нашої школи разом з класним керівником Байготою С.В. і вчителем фізичної культури  Полторацькою А. О. здійснили спортивно-туристичний похід до лісу с. Цибулівка, де весело і цікаво провели час.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ФАШИЗМУ

До Дня пам’яті жертв фашизму 9 вересня у школі було проведено ряд заходів:

 • у фойє школи оформлено тематичну стіннівку “Не забудемо трагедію заради майбутнього”;
 • членами клубу “Патріот” керівник Гудима Г.С. проведено засідання клубу;
 • класними керівниками 1-11 класів проведено уроки-пам’яті “День пам’яті жертв фашизму” з відеоматеріалами.

 

ЗВІТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ “НАШІ ДІТИ” ЗА 2015-2016 Н.Р.

Здали: 48433 грн
Витратили: 46712 грн
Залишилось: 1721 грн

Витрати:
1.Встановлення металопластикових вікон - 22 757 грн
2.Сприяння розвитку творчих здібностей – 1847 грн
3.Ремонт оргтехніки, дипломи, грамоти – 1704 грн
4.Підписка періодичних видань – 1190 грн
5.Миючі засоби – 1194.28 грн
6.Медикаменти – 1493 грн
7. Оформлення інтер’єру школи – 5644 грн
(заміна підлоги в танцювальній залі, вагонка для ігротеки, світильники до роздягалень та танцювальної зали, кишеньки для стендів, горщики для вазонів, )
8. Проведення поточного ремонту– 10882.72 грн
(фарба, лак, розчинник та оліфа, цемент, шпаклівка, заправка вогнегасників, заміна каналізаційних труб, монтажна пінка, саморізи, цвяхи, свердла, кабеля, розетки, вимикачі)

ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вересня відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань. З особливими відчуттями зустріли цей день наймолодші – першокласники. Їхній запальний таночок не залишив нікого байдужими. Традиційно випускники подарували малятам подарунки і провели на перший урок. Ми віримо, що цьогорічний навчальний рік буде мирним і сонячним. В добру путь, дорогі вчителі та учні!

Меню сайту
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша адреса: Хмельницька область м. Кам'янець-Подільський
вул. Будівельників, 19 kp_school12@ukr.net

Zak&Yazva © 2023